Münazara Kulübü

MÜNAZARA KULÜBÜ

Bu kulübün amacı, üyelerinin, dil kullanımını, iletişim kabiliyetlerini geliştirerek toplum önünde, düzenli bir plan çerçevesinde, anlaşılır konuşmalar yaparak, düşünce ufuklarını farklı görüşleri tartışarak geliştirmektir. Bu amaç doğrultusunda çeşitli eğitimler düzenler ve münazara turnuvalarına katılır.

Münazara Kulübü, öğrencilerinin, değişen dünya şartlarında kendilerini daha etkin bir şekilde ifade edebilmeleri, tartışma becerilerinin gelişmesi ve öğrencilerde tartışma etiğinin oluşmasında yardımcı olmayı amaçlar.

Bir şekilde düzenli olarak özgür tartışma platformunu sağlamak ve interdisipliner bir eğitim sisteminden geçen öğrencilerin gerek yurtiçi gerekse yurtdışındaki münazara ve müsabakalarıyla kurumlarımızı temsil etmeleri amaçlanmaktadır.

Kartal Kampüsü Yalnız Selvi Cad. No:19/A Soğanlık, Kartal kartal@ifbm.com.tr DETAYLI BİLGİ Sancaktepe Kampüsü Yıldırım Beyazıt Cad. No:5 Samandıra, Sancaktepe sancaktepe@ifbm.com.tr DETAYLI BİLGİ Çekmeköy Kampüsü Kışla Cad. No:44 Taşdelen, Çekmeköy cekmekoy@ifbm.com.tr DETAYLI BİLGİ